Praca w Polbram: technolog w branży stalowej

Praca w Polbram: technolog w branży stalowej

Praca w PolbramCzym jest praca w Polbram? Wśród firm zajmujących się produkcją ogrodzeń znajduje się firma Polbram Pułtusk. Oferuje ona produkty najwyższej jakości. Dbając o klientów, nie zapomina o pracownikach. To właśnie dzięki nim może oferować produkty odznaczające się trwałością i wysokim poziomem estetyki. Aktualnie firma poszukuje specjalisty na stanowisko technologa w branży stalowej. Poniżej przedstawiamy garść przydatnych informacji, które mogą zainteresować tych chcących wykonać pracę w Polbramie właśnie na tym stanowisku.

Praca Polbram: zadania

Praca w Polbram na stanowisku technologa w branży stalowej, trzeba być świadomym tego, że do obowiązku należeć będzie sprawowanie nadzoru technologicznego na następującymi po sobie etapami procesu produkcji. Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku należy także koordynowanie projektów, które odnoszą się do nowych uruchomień. Technolog w branży stalowej zajmuje się również weryfikacją kalkulacji kosztowych. Przeprowadza także proces optymalizacji kosztów. Planuje pracę oraz wyznacza priorytety. Do tego wykonuje modele 3D, które niezbędne są do przygotowania planów produkcyjnych.

Praca Polbram: wymagania

Praca w Polbram polegać będzie na tym, że dana osoba będzie wykonywać pracę technologa branży stalowej. Musi przede wszystkim posiadać wyższe wykształcenie techniczne. Niezbędny jest także minimum dwuletni staż pracy na stanowisku analogicznym. Ważne, aby była to praca w firmie produkcyjnej. Do tego trzeba wykazać się znajomość procesów technologicznych dotyczących obróbki stali. Chodzi przede wszystkim o:

  • spawanie;
  • wypalanie;
  • obróbkę mechaniczną.

Praca w Polbram na stanowisku technologa branży stalowej jest wymagająca, ale jednocześnie naprawdę satysfakcjonująca. Firma zapewnia stabilne wynagrodzenie i naprawdę bardzo dobre warunki – to jest czynnik, który dopełnia opinie Polbram.